Відділ освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради інформує

Після створення відділу було приведено у порядок  нормативно-правову базу ЗДО, в тому числі: сесією селищної ради затверджено статути дошкільних закладів у новій редакції, виготовлено нові печатки, технічні паспорти на будівлі закладів, приведено до порядку колективні договори цих установ, трудові  книжки працівників.

Управління фінансів Любарської селищної ради інформує

Бюджет Любарської селищної ради за 6 місяців 2018р. виконаний на 114 відсотків, понад план надійшло 3.5 млн.. грн.., що дало змогу повністю забезпечити виплату захищених статей видатків та направити частину коштів на розвиток громади.

З Днем рятівника !

Щиро вітаємо рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника!

Шановні працівники лісового господарства!

Ваша благородна праця, спрямована на примноження і раціональне використання лісових багатств нашої держави, що виплекані багатьма поколіннями українських лісівників, завжди користується заслуженою шаною всього народу.

КОЛЕКТИВ ЛЮБАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІТАЄ ЗОЛОТУ ЮВІЛЯРКУ Кузьмишину Жанну Сергіївну

Сьогодні золоту дату – 55 років – відзначає найпрекрасніша, завжди молода і красива, добра, чуйна і просто дивовижна людина Кузьмишина Жанна Сергіївна, в.о. старости Глезненського старостинського округу.

Любарській селищній раді відбулося II пленарне засідання IX позачергової сесії VIII скликання

11 вересня 2018 року в залі засідань районної ради відбулося  II пленарне засідання IX позачергової сесії VIII скликання Любарської селищної ради. На засіданні сесії були присутні 22 депутати селищної ради, начальники  відділів та управлінь, в.о. старости Любарської селищної ради та активісти молодіжної ради

Майбутнє селища – у руках молоді

Забезпечення ефективної молодіжної політики в умовах децентралізації – один з пріоритетних напрямків діяльності органів місцевого самоврядуванняНайбільш затребуваними, на думку молоді, як на рівні країни, так і на рівні окремого населеного пункту, є такі напрями державної молодіжної політики, як підтримка талановитої молоді, популяризація здорового способу життя та розвиток молодіжної інфраструктури.

засідання  комісії

10.09.2018 р. відбулось  чергове  засідання  комісії з   питань взаємодії   суб’єктів соціального супроводу  сімей ( осіб).