Таланти громади

31травня та 01 червня 2019 року проходив всеукраїнський фестиваль  конкурс дитячої  творчості « Дивограй» в м. Андрушівка  Житомирської області.

Святкування Міжнародного дня захисту дітей у Любарській громаді

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Це і веселе свято для самих дітей, і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Інвестиції пріорітет роботи громади

Сьогодні у громадах необхідно створювати можливості для соціально-економічного розвитку. Одним з таких інструментів – підвищення інвестиційної привабливості за допомогою  проектів і програм.

Засідання виконавчого комітету

30 травня  2019 року відбулося  засідання  виконавчого комітету Любарської селищної ради. На засідання з’явилося 29 членів  виконавчого комітету.

Відкрита першість ДЮСШ

1 червня, в День захисту дітей, на стадіоні «Колос» було велелюдно. Уже третій рік поспіль тут відбувалися ігри відкритої першості КЗ «Любарська ДЮСШ Любарської селищної ради»  з середнього футболу серед юнаків 2005-2006 та 2007-2008 років народження до Дня захисту дітей за підтримки депутата обласної ради Сабадаша Ігоря Івановича. У цьому році до змагань долучилися і дівчата 2004-2005 р.н.

Змаганнях з футболу  ІХ туру

30 травня команда КЗ «Любарська ДЮСШ Любарської селищної ради» U-14 (тренер Біленький В.І.) взяла участь у змаганнях з футболу  ІХ туру Дитячо-юнацької Футбольної Ліги Житомирщини, які відбулися у м.Коростишеві.  З рахунком 2:2 завершився поєдинок з господарями поля.

Триває весняний призов на строкову військову службу

Згідно із Законом «Про військовий обов’язок і військову службу», кожен українець призовного віку, який іще не служив в армії, упродовж десяти днів після оголошення про черговий призов має добровільно прийти до військкомату. Про це щорічно нагадують у Генеральному штабі Збройних сил у зв’язку з початком в Україні  весняного та осіннього призову до війська.