До відома фізичних осіб-підприємців!

БЕРДИЧІВСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ.

ФАБРИКА У С. В.ВОЛИЦЯ

ФАБРИКА У С. В.ВОЛИЦЯ - ПРОЦЕС ЗАПУЩЕНО!//Інвестиції в громаду//Створення робочих місць.... На цьому тижні відбулася зустріч заступника голови з питань економічного розвитку та інвестицій Олени Гуменюк із мешканцями сіл: В.Волиця, Мотовилівка, Березівка, Семенівка, Бичева

День захистника України

12 жовтня 2018 року  об 11.00 год.  жителями Любарського району розпочато заходи з нагоди відзначення Дня захисника України.

Перевага контрактної армії в Україні

Перевага контрактної армії в Україні - в першу чергу в мотивації і бажанні людини бути військовим. Тобто - в усвідомленому виборі, який робить людина, вибираючи професію військового - захищати свою Батьківщину - Україну. Це головна і основна перевага контрактної армії, не тільки в Україні, але і у всіх провідних країнах світу.