"Мисливський турнір зі стендової стрільби"

Нещодавно в мальовничому куточку нашого рідного краю відбувся неймовірно цікавий захід "Мисливський турнір зі стендової стрільби" . Турнір зібрав велику кількість небайдужих людей , які захоплені улюбленою справою.

Перелік нерухомого майна комунальної власності Любарської селищної ради, яке може бути передано в оренду у 2018 році :

Любарська селищна рада оприлюднює   ПЕРЕЛІК нерухомого майна комунальної власності Любарської селищної ради, яке може бути передано в оренду у 2018 році :

Сесія селищної ради

24 липня 2018р.  о 10 годині в залі засідань районної ради  відбудеться позачергова  VIII сесія VIII скликання Любарської селищної ради.

Висловлюємо співчуття

Колектив Любарської селищної ради  висловлює щирі співчуття члену виконавчого комітету Юрику Василю Васильовичу  з приводу непоправного горя- смерті доньки.

«Їх розшукують Збройні Сили України»

Останнім часом у засобах масової інформації розповсюджуються недостовірні відомості про переслідування значної кількості військовослужбовців, які приймали участь у проведенні АТО.