Робота із сім'ями

27 Лютого, 2020 р., 15:18
Фахівцями Центру соціальних служб Любарської селищної ради продовжується здійснення обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
03 Лютого, 2020 р., 13:50
Згідно з планом роботи Центру соціальних служб для сімї дітей та молоді Любарської селищної ради та з метою запобігання нещасних випадків та надання своєчасної соціальної підтримки сім’ям в СЖО в зимовий період проводиться профілактична акція «Тепла домівка, зігріта турботою» з 01 грудня по 01 березня 2020 р.
23 Січня, 2020 р., 13:38
Одним із важливих напрямків роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любарської селищної ради вважається профілактика виникнення складних життєвих обставин у сім'ї.
25 Листопада, 2019 р., 11:34
21.11.2019 року провідним фахівцем із соціальної роботи Киналь В. Ю. здійснено виїзд у с. Семенівка.
19 Листопада, 2019 р., 08:12
15.11.2019 року начальником відділу соціальної роботи Марченко А. П. та провідним фахівцем із соціальної роботи Остапчук Н. С. здійснено виїзд у села Горопаї, Липно та Кутище.
18 Листопада, 2019 р., 08:42
Фахівцями із соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любарської селищної ради продовжується робота щодо здійснення моніторингового обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.