A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
https://lubarska-gromada.gov.ua/
Житомирська область, Любарський район

Робота із сім'ями

20.11.2018 провідними фахівцями Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Любарської селищної ради Киналь В. Ю. та Остапчук Н. С. спільно з провідним спеціалістом Любарського районного сектору з питань пробації центрального управління з питань виконання кримінальних покарань Здебською Т. Л. було здійснено планове відвідування сімей, що знаходяться на обліку ЦСССДМ та перебувають у складних життєвих обставинах у селі Мотовилівка.

Загалом, було відвідано 3 сім’ї, яким надано соціальну допомогу у вигляді дитячого взуття, обстежено побутово-матеріальні умови проживання, надано індивідуальні консультації.

Здійснено профілактичну роботу щодо формування відповідального батьківства, раціонального використання коштів, планування сімейного бюджету та недопущення насильства в сім'ях. Надано рекомендації щодо догляду та виховання дітей, попереджено про наслідки безвідповідального батьківства в подальшому.


31 жовтня 2018 року було здійснено планове відвідування сімей, що знаходяться на обліку ЦСССДМ та перебувають у складних життєвих обставинах у селах Гринівці, Горопаї, Привітів та Стара Чорторія.

         Комісією у складі – провідних фахівців Циганович К.О., Киналь В.Ю. та Собко І.Ю.,в.о. старости Привітівського старостинського округу Власюк О.М., фельдшера с. Гринівці Клімчук І.А. було здійснено оцінку потреб сімей, перевірку матеріально - побутових умов проживання та перевірку цільового використання державних допомог. Загалом,відвідано 10 сімей, на виховані та утримані яких перебуває 24 дитини.

Соціальна робота була спрямована на підвищення виховного батьківського потенціалу, поліпшення житлово-побутових умов, профілактику зловживання  спиртними напоями, формування навичок відповідального батьківства, раціонального використання коштів та недопущення вчинення домашнього насильства.

 


До Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Любарської селищної ради надійшло повідомлення від громадянки О., жительки села Горопаї, про те, що в результаті сімейного конфлікту чоловік перешкоджає у спілкуванні з їх спільними дітьми, погрожуючи фізичною розправою.

Було прийнято рішення посприяти у вирішенні вищезазначеного конфлікту.

Виїзд здійснено 22. 10. 2018 р. комісією у складі секратаря Любарської селищної ради Янко В. В., заступника директора ЦСССДМ Кришталь О.В., провідного фахівця Киналь В. Ю., спільно з дільничим офіцером Терещенко І. В., слідчим Любарського ВП Лісогурським Я. Ю., начальником Служби у справах дітей  Ющенко Л. Л., волонтером Антонюк Л. А., в. о. старости Горопаївського округу Білоус Т. І.

В результаті спільних дій та зусиль було здійснено спробу вирішення даної ситуації мирним шляхом, але батько відмовився йти на компроміс та вирішив розв’язати сімейний конфлікт у судовому порядку.

  


Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любарської селищної ради висловлює щиру подяку за надану матеріальну допомогу в вигляді дитячого взуття від Гуманітарного проекту Bevar Ukraine та Міжнародної Асоціації Підтримки України за сприяння Черній О. П.
Окрема подяка організаторові проекту Олені Ігнатюк.

Добрі справи як маяки світять тим, хто чекає на допомогу. Ми щиросердечно – від імені батьків, дітей та колективу ЦСССДМ Любарської селищної ради – дякуємо Bevar Ukraine. Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість і надію. Нехай Ваша щедрість повертається до Вас сторицею. 


         

17.10.2018 року відбулося планове відвідування сімей, що перебувають на обліку ЦСССДМ Любарської селищної ради та знаходяться у складних життєвих обставинах. Обстежено матеріально-побутові умови проживання та здійснено профілактику негативних явищ сімей с. Перетік, с. Глезне та с. Коростки.

Виїзд було здійснено заступником директора Кришталь О.В., провідним фахівцем Остапчук Н.С. спільно з Службою у справах дітей.

Загалом, комісія відвідала 6 сімей, яким надано соціальну допомогу у вигляді дитячого взуття, обстежено умови проживання, надано індивідуальні консультації.

 

 

 

 

 

 

 

03.10.2018 року відбулося планове відвідування сімей, що перебувають на обліку ЦСССДМ та знаходяться у складних життєвих обставинах. Обстежено матеріально-побутові умови проживання та здійснено профілактику негативних явищ сімей с. Мала Деревичка, с. Горопаї, с. Меленці, с. Дослідне.                Виїзд було здійснено заступником директора Кришталь  О.В., провідним фахівцем Остапчук Н.С., спільно з Службою у справах дітей – Кулініч А.І. і в.о. старости Меленецького старостинського  округу – Сергійчук Л.Г. та Горопаївського – Білоус Г.І.                                                                                                  Загалом, комісія відвідала 12 сімей, із яких 3 сімї перебувають під соціальним супроводом ЦСССДМ. Надано комплекс соціальних послуг, складено оцінку потреб сімей, обстежено умови проживання, здійснено перевірку цільового використання державних допомог, надано індивідуальні консультації.                                                                                                                                                                                                             З сім’ями проведено роз’яснювальну роботу, щодо створення сприятливого мікроклімату у родині, належного виконання батьківських обов’язків, формування навичок відповідального батьківства, планування сімейного бюджету, дотримання санітарно – гігієнічних норм, тощо.

  


 

28 вересня заступник директора Кришталь О.В. та фахівці Центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді Любарської селищної ради Киналь В.Ю. та Остапчук Н.С. здійснили планове відвідування сімей, що знаходяться на обліку ЦСССДМ та перебувають у складних життєвих обставинах у с. Мала Деревичка. З сім’ями проведено роз’яснювальну роботу, щодо       виконання батьківських обов’язків, створення належних санітарно-гігієнічних норм проживання та утримання дітей та здійснено перевірку цільового використання коштів державної допомоги при народженні дитини та допомоги одинокої матері.                                              Також, було відвідано опікунську сімю у с. Глезне. Проведено соціальну роботу з сім’ю та визначено нагальні потреби дітей. Сім’ю проінформовано про можливість отримання допомоги та створення сприятливих умов для виховання та розвитку дітей.

 

 

 

"ОБ’ЄДНАЄМОСЬ ЗАРАДИ МИРУ"

Багато хто думає, що мир – це відсутність війни. Але мир є дещо більше. Мир це ще й добрі відносини між людьми… Мир треба нести кожного дня, налагоджувати контакти між людьми, шукати доброго спілкування…                                                                   

21 вересня - Міжнародний день Миру! Мир – це те, до чого прагнуть усі народи світу. За ініціативи Генеральної Асамблеї ООН з 1982 року цей день відзначаю як день всесвітньої відмови від насильства та вогню. Цього дня ООН закликає усі країни зупинити військові дії і хоча б на 24 години припинити проливати кров. Відмова від насильства і воєн - необхідна умова для подальшого розвитку людства. Війна і агресія - не спосіб вирішення проблем, вони ускладнюють життя, завдаючи багато горя і нещасть. Для тих, хто живе в благополуччі, ці слова нічого не значать, їм важко оцінити роль Міжнародного Дня Миру. Але для тих, хто чув, як під вікнами будинку вибухають снаряди та бачив, як гинуть люди, це свято надзвичайно важливе.  І для того, щоб цього більше не сталося, вони готові зробити багато.   Найбільше страждають невинні діти, адже діти - це наше майбутнє. А яке може бути майбутнє, коли дитина скривджена...??? Спроба донести до людства думку про важливість миру і спокою, хоча б 21 вересня, коштує і нашої уваги.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любарської селищної ради підтримує акцію "ОБ’ЄДНАЄМОСЬ ЗАРАДИ МИРУ" та проводить ряд заходів до святкування Міжнародного дня Миру. А саме:

  • виховні години у школах Любарської ОТГ на тему: «Мир на землі – радість у родині»;
  • конкурс на кращий малюнок « Ми за мир»;
  • розповсюдження буклетів про Міжнародний День Миру.

     Хай буде мир у всьому світі! Хай буде мир у нашій рідній Україні!!!

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь