Робота із сім'ями

Робота з сімями

Фахівцями Центру соціальних служб Любарської селищної ради продовжується здійснення обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

15:18:58 27.02.2020

ТЕПЛА ДОМІВКА, ЗІГРІТА ТУРБОТОЮ!

Згідно з планом роботи Центру соціальних служб для сімї дітей та молоді Любарської селищної ради та з метою запобігання нещасних випадків та надання своєчасної соціальної підтримки сім’ям в СЖО в зимовий період проводиться профілактична акція «Тепла домівка, зігріта турботою» з 01 грудня по 01 березня 2020 р.

13:50:44 03.02.2020

Робота з сім'ями

21.11.2019 року провідним фахівцем із соціальної роботи Киналь В. Ю. здійснено виїзд у с. Семенівка.

11:34:40 25.11.2019

Робота з сім'ями

15.11.2019 року начальником відділу соціальної роботи Марченко А. П. та провідним фахівцем із соціальної роботи Остапчук Н. С. здійснено виїзд у села Горопаї, Липно та Кутище.

08:12:15 19.11.2019

Робота з сім'ями

Фахівцями із соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любарської селищної ради продовжується робота щодо здійснення моніторингового обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

08:42:37 18.11.2019