ПОВІДОМЛЕННЯ

Про врахування пропозицій громадськості у проект містобудівної документації щодо розробки «Детального плану території земельної ділянки, передбаченої для реконструкції 2-х поверхової нежитлової будівлі дитячого садка під 8-ми квартирний житловий будинок по вул. Шкільна,17 в с. Юрівка Любарського району Житомирської області»

Замовник: Любарська селищна  рада

Розробник: ПП «АРХІТЕКТУРНА МАЙСТЕРНЯ БЕРДИЧІВА»

Мета розробки ДПТ: можливість реконструкції 2-х поверхової нежитлової будівлі дитячого садка під 8-ми квартирний житловий будинок по вул. Шкільна,17 в с. Юрівка Любарського району Житомирської області.

Основні техніко-економічні показники ДПТ

1. Площа розробки ДПТ- 0,73 га.

2. Площа вулиць  в межах «Червоних ліній» - 0,17 га.

3. Площа земельної ділянки для обслуговування житлового будинку (дворова територія) – 0,56  га

в т.ч. площа забудови – 504, 27 м. кв.

Ознайомлення з матеріалами ДПТ: смт. Любар, вул. Незалежності, 38

Подання пропозицій: із 22.06.2019р по 22.07.2019р.

Пропозиції до проекту можуть подаватись до Любарської селищної ради особами, визначеними частиною 7 Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розробки містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому постановою КМУ від 25.05.2011р. №555.

Громадські слухання відбудуться 23.075.2019 об 11.00 в приміщенні селищної ради за адресою: Житомирська обл. Любарський р-н смт. Любар вул Незалежності,38

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в обговоренні