25.08.2023 року у залі засідань Любарської селищної ради відбулась чергова тридцять дев’ята сесія Любарської селищної ради VIII скликання. На засіданні розглянуто тридцять вісім питань. Серед прийнятих рішень, внесення змін до бюджету, до Порядку надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих Захисників і Захисниць України, учасників АТО/ООС, про погодження розміру плати за навчання дітей у комунальному закладі «Любарська школа мистецтв», затвердження Програми розвитку Любарської ДПІ щодо облаштування сервісного центру обслуговування платників на 2023 – 2025 роки, надання дозволів на приватизацію комунального майна, затвердження технічних документацій із землеустрою, укладення і продовження договорів оренди земельних ділянок інші земельні питання.