Патронатна сім’я – новітня форма сімейного виховання

Патронатна сім’я – новітня форма сімейного виховання.      Одним із пріоритетних завдань держави є соціальний захист дітей, створення сприятливих умов для їхнього фізичного, інтелектуального та духовного розвитку, майбутньої повноцінної життєдіяльності.

Нова система реабілітаційного лікування хворих в санаторіях

З 1 січня 2018 року запроваджено новий механізм забезпечення застрахованих осіб (працюючих) соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм. Право на реабілітаційне лікування в санаторно-курортних закладах має кожна застрахована особа (тобто особа, яка сплачує або за яку сплачується єдиний соціальний внесок), вартість якого 100–відсотково покривається за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

Зустріч з депутатами обласної ради

21.03.2018 року в актовому залі Любарської районної ради відбулось виїздне засідання депутатської фракції Житомирської  обласної ради "Об'єднання "Самопоміч". На зустріч завітали голова фракції об'єднання "Самопоміч" в Житомирській обласній раді Ейсмон Віталій Станіславович, депутат Житомирської обласної ради Маланюк Остап Зіновійович та депутат Житомирської обласної ради Галагуза Олена Володимирівна.

Отримайте компенсацію

Отримайте компенсацію за придбані установки індивідуального доїння  та племінних телиць, нетелі і корів.