Тренінг

Дата: 29.11.2018 09:48

28 листопада 2018 року відбувся тренінг на тему: «Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей».

Організатором тренінгу є начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Піка Т. М.

Мета даного тренінгу: ознайомлення із формами альтернативного догляду дітей та розвитку послуг із соціальної підтримки сімей з дітьми, що можуть бути створені в процесі реформування в громаді.

Участь у тренінгу взяли представники центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любарської селищної ради, служби у справах дітей, заступники з виховної роботи Любарської ОТГ.

Тренінг був змістовним, цікавим, проведений на високому рівні. Методи запропоновані тренером можуть бути застосовані в подальшій роботі.