7лютого о 15:30 в Житомирі Представництво Європейського Союзу в Україні запрошуєна тренінг про участьв європейських грантових конкурсах. Учасники зможуть поставити питання, які їх цікавлять, та познайомитися з реальною історією успіху управління грантовими проектами.

Що?Тренінг «Управління грантовими проектами ЄС для досвідчених заявників»

Коли?7 лютого(четвер), 15:30 – 18:30

Де?м. Житомир, Житомирський національний агроекологічний університет (Старий бульвар, 7), корпус №4, ауд. 504, 5-й поверх

Для кого? Представники громадських організацій, що займаються утвердженням європейських цінностей, мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу та зацікавлені в продовженні такої співпраці, або ж такі, що розглядають можливість розпочати таку діяльність.

Які теми будуть висвітлені?

  • структура грантової заявки;
  • критерії оцінки заявок;
  • що таке донорська організація та які є їх різновиди;
  • керівні засади складання бюджету;
  • типові помилки в проектних заявках;
  • інформаційні ресурси для пошуку грантових конкурсів ЄС та інші.

Також на сесії запитань-відповідей учасники зможуть поставити важливі для них запитання,взяти участь в Антитренінгу «Як не отримати грант від донора» і дізнатися в режимі реверсивного мозкового штурму, що саме треба зробити, аби НЕ отримати грант від ЄС. Окрему увагу буде приділеноісторії успіхуучасті місцевої громадської організації в європейських грантових проектах.

Тренер:Денис Ткачов, експерт з розробки та подання грантових заявок, експерт ініціативи Представництва ЄС TeamEurope (Харків).

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/399130213989409/

Як взяти участь? Заповніть електронну заявку http://bit.ly/NGOs-training2019та чекайте на підсумки відбору.

Дедлайнподачі заявки на участь у тренінгу:4 лютого. Кількість учасників заходу обмежена.

Про результати відбору Ви дізнаєтеся5 лютого.

Участь у тренінгу безкоштовна.

Тренінг проводитьсяПредставництвом Європейського Союзу в Україні. Він є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.