Соціальна робота з сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Дата: 31.01.2020 14:12

30.01.2020 року у с. Кириївка та с. Авратин здійснено відвідування сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, у яких виховуються неповнолітні діти. Фахівцями ЦСССДМ спільно з в.о. старости Авратинського старостинського округу Лінійчук Т.Д. та провідним спеціалістом Служби у справах дітей Матійчук О.В. було відвідано 5 сімей.

В ході роботи було проведено консультування сімей СЖО та запропонований соціальний супровід, надано рекомендації щодо покращення житлово-побутових умов проживання та попереджено про відповідальність за невиконання батьківських обов'язків.

Про всі випадки порушення прав дитини просимо повідомляти Центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді Любарської селищної ради, за телефоном (04147) 2-37-14 обо 096-59-27-654.