День Вишиванки

Дата: 15.05.2020 13:02

Відділ культури, туризму та організаційно-масової роботи Любарської селищної ради запрошує всіх бажаючих жителів Любарської ОТГ долучитись до онлайн-акції  «Історія моєї вишиванки».

Для  участі в акції потрібно розмістити на своїй сторінці у фейсбук тематичне фото з хештеком ( Історія моєї вишиванки) та поширити фото на сторінці у фейсбук Любарської селищної об’єднаної територіальної громади, написавши коротку історію своєї вишиванки.

21 травня буде визначено ,шляхом кількості вподобайок,  трьох переможців та відзначено їх подяками Любарської селищної ради та відділу культури, туризму та організаційно-масової роботи