За сприяння Фонду Міжнародної Солідарності в особі Голови правління Рафала Дзєнцьоловського  було ініційовано надання гуманітарної допомоги для України. Проект співфінансувався в рамках Польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Не виключенням стала і наша Любарська територіальна громада. В рамках цього проекту нам було виділено генератори: 5.5 кВт  -  4 шт;  8 кВт  -  8 шт та пічки  23 шт. Загальна вартість наданої допомоги складає 68852.94 злотих.

Допомогу отримали: Любарський ліцей №2, Мотовилівський ліцей ім.І.М.Мороза, Любарський ліцей №1, Старочорторийська гімназія, Вигнанська філія Стрижівського ліцею, Пединківський ліцей, Новочорторийський ліцей, Березівська гімназія, Кириївський ліцей, Липненський ліцей, Малобраталівська гімназія, Глезненський ліцей, Привітівський ліцей, Привітівський заклад дошкільної освіти, Мотовилівський заклад дошкільної освіти, Любарський заклад дошкільної освіти, Глезненський заклад дошкільної освіти, Борушківецька початкова школа, Комунальне некоменційне підприємство «Любарський центр первинної медико-санітарної допомоги» Любарської селищної ради.

Ми щиро вдячні нашим сусідам із Республіки Польща за надану допомогу, за підтримку нашій Україні у важкий для нас час.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!