З нагоди 32 річниці з Дня Незалежності України на площі відбувся урочистий захід. Захід розпочався з підняття Державного Прапора, воїнами Любарщини Олександром Кравцем та Юрієм Лесиком.

Зі святом жителів громади привітав селищний голова Володимир Герасимчук.

Володимир Миколайович подякував нашим славним ЗСУ, які ціною власного життя виборюють нашу незалежність, волонтерам за їх вагомий внесок, подякував кожному хто наближає Перемогу.

Працівниками культури на площі було розміщено різні фото зони та локації з рамками для плетіння маскувальних сіток, де після закінчення дійства небайдужими жителями було сплетено декілька сіток. Сітки були передані військовому капелану Анатолію Мудровському, для відправлення  в ЗБД.

Завідувач сектору відділу освіти молоді і спорту Олена Северин  та селищний голова Володимир Герасимчук нагородили грамотами активну молодь, яка займається волонтерством (нагородження перенесено із Дня молоді, захід до якого не відбувся). Серед нагороджених: Ірина Краснянська, Любомир Чихун, Ірина Чинчой, Фаїна Журавська, Максим Харчишин, Юрій Бас, Петро Куцин, Тетяна Петришина, Тетяна Залевська, гурт «Crazy World».

Було виконано декілька музичних номерів у виконанні творчої молоді.

Святкові заходи завершилися покладання квітів до усіх памятних знаків Любара.