Житомирські ОТГ переймають польський досвід розвитку територій

Представники Житомирських ОТГ разом із колегами із Львівської області розпочали навчальну поїздку до Люблінського воєводства в Польщі, яку організував Регіональний Хаб для Західної України Програми “U-LEAD з Європою”.

Семінар навчання

09 липня 2018 року на базі Любарської селищної ради  Асоціацією сільських, селищних рад та об’єднаних  громад України був проведений семінар навчання  на тему:

УВАГА !  ВИБОРИ!

УВАГА ! ВИБОРИ!

В Любарській селищній раді відповідно до рішення №251  VII сесії VIII  скликання  від 06 липня 2018р. призначено перші місцеві вибори старости  в Привітівському  старостинському  окрузі на 23 вересня 2018р.

«До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!»

Відділ економічного розвитку та інвестицій Любарської селищної ради спільно з Департаментом агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної державної адміністрації інформує: