«Їх розшукують Збройні Сили України»

Cитуація,  яка склалася в державі, пов’язана з cепаратиськими діями та прямою агресією на Сході України коли велика кількість патріотів України героїчно виконує свій військовий обов'язок в рядах Збройних Сил України, але є громадяни які ганьблять високе звання захисника Вітчизни, самовільно залишають військові частини, вчиняють дезертирство.

Громадські слухання розпочато...

16 квітня в смт.Любар розпочато громадські слухання по встановленню сміттєвих баків для сортування сміття. Першими мали змогу на обговорення жителі багатоповерхових будинків по вулиці Незалежності 67,69, 71,71а.

До відома власників та землекористувачів земельних ділянок (фізичних та юридичних осіб)

24.04.2018 року з 9-00 до 17-00   на території Любарської об’єднаної територіальної громади при виконанні робіт з інвентаризації земель державної власності буде  проводитись погодження меж земельних ділянок землевласниками  та  землекористувачами,  межі яких прилягають до земельних ділянок державної власності.