УВАГА! РОЗПОЧАТО ФОРМУВАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ

Реалізація бюджету участі в Любарській селищній раді об’єднаної територіальної громади не можлива без ефективної Координаційної ради з питань бюджету участі. Адже саме на Координаційну раду покладаються розробка параметрів бюджету участі, забезпечення організації та проведення зустрічей з мешканцями селища, майстер-класів, тренінгів з написання проектів бюджету участі, контроль за дотриманням рівних умов для членів територіальної громади на всіх етапах бюджету участі та багато іншого.

Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акту!

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що 08.06.2018 року в мережі інтернет на офіційному веб сайті Любарської селищної ради опубліковано проект регуляторного акту

Їх розшукують  Збройні Сили України

Їх розшукують Збройні Сили України

Любарський районний військовий комісаріат пропонує військовослужбовцям, які самовільно залишили військову частину, припинити злочинні дії й повернутися до повноцінного життя.

06 червня 2018 року в залі  засідань районної ради відбулася зустріч

06 червня 2018 року в залі засідань районної ради відбулася зустріч

06 червня 2018 року в залі  засідань районної ради відбулася зустріч селищного голови Володимира Миколайовича з начальником Головного управління Державної казначейської служби  України у Житомирській області Петром Чорним.

6 червня в Глезненському ЗДО «Капітошка» відбулося випускне свято

Цьогоріч ЗДО «Капітошка» підготував до школи 12 випускників. Святкова зала, в поєднанні із жвавою, веселою дитячою музикою, створювала піднесену атмосферу. Танці, пісні, у виконанні не тільки випускників, ай і їх молодших друзів дружно зустрічалися оплесками.

У ЛЮБАРСЬКІЙ ОТГ ВПРОВАДЖУВАТИМУТЬ БЮДЖЕТ УЧАСТІ

Про це повідомила заступник голови з питань економічного розвитку та інвестицій Олена Гуменюк. «Наша громада пройшла конкурсний відбір щодо впровадження бюджету участі, оголошений Західноукраїнським ресурсним центром за підтримки програми «U-LEAD з Європою.