Новочорторийський Державний аграрний технікум потребує допомоги

28 липня 2018 року близько опівночі стався обвал в будівлі гуртожитку Новочорторийського державного аграрного технікуму. В результаті обвалу знищено фасадну несучу стіну одного з трьох під’їздів гуртожитку разом із залізобетонними перекриттями та 24 із 195-ти житлові кімнати загальною площею 330 м2 . Внаслідок обвалу травмованих та загиблих осіб немає. В гуртожитку в минулому навчальному році проживало 270 студентів.

«Первоцвіт-фарм»

«Первоцвіт-фарм» - найсоціальніша мережа аптек у Житомирі та області.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення під час розгляду питання про зміну назви вулиці Центральної с. Липне  на вулицю Ганни Платонівни Марцун Організатор громадського обговорення – виконавчий комітет Любарської  селищної  ради. Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти ім’я фізичної особи  - вулиця  Центральна Ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події, що пропонується присвоїти юридичній особі, та обґрунтування такої пропозиції. – вулиця Ганни Платонівни Марцун. Ганна Платонівна  — бувший Липненський сільський голова, депутат житомирської обласної ради двох скликань, внесла значний  особистий внесок  в соціально-економічний  та культурний розвиток Липненської громади..

"Мисливський турнір зі стендової стрільби"

Нещодавно в мальовничому куточку нашого рідного краю відбувся неймовірно цікавий захід "Мисливський турнір зі стендової стрільби" . Турнір зібрав велику кількість небайдужих людей , які захоплені улюбленою справою.

Перелік нерухомого майна комунальної власності Любарської селищної ради, яке може бути передано в оренду у 2018 році :

Любарська селищна рада оприлюднює   ПЕРЕЛІК нерухомого майна комунальної власності Любарської селищної ради, яке може бути передано в оренду у 2018 році :