Фото без опису

На Житомирщині продовжує зростати кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію та відповідно заповненість ліжок у медичних установах області. При цьому переважна більшість пацієнтів із діагнозом COVID-19 киснево залежні.

Як повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА, станом на 26 жовтня у Житомирській області розгорнуто 2896 ліжок для хворих на COVID-19, із них 2819 забезпечені киснем (1958 — централізована подача кисню, 861 — кисневі концентратори).

Станом на 26 жовтня на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я області перебуває 1884 хворих на коронавірус, з яких потребують кисню 1478 осіб або 78,5 %.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я ОДА, у Житомирській області 6 медичних закладів, які надають допомогу хворим на коронавірусну інфекцію, мають власну кисневу станцію, зокрема:

  • КНП «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради»;
  • КП «Лікарня №1» Житомирської міської ради;
  • КП «Лікарня №2 ім. В.П. Павлусенка» Житомирської міської ради;
  • КНП «Чуднівська лікарня» Чуднівської міської ради;
  • КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання»;
  • КНП «Романівська лікарня» Романівської селищної ради.

Нагадаємо, що Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко зазначив, що для спасіння пацієнтів, хворих на новий штам COVID-19, треба у 5-6 разів більше кисню, ніж це було потрібно раніше.

Ця хвиля вимагає більшої кількості госпіталізацій, більше пацієнтів потребують інтенсивної терапії і набагато вищі показники летальності.

Житомирська облдержадміністрація закликає жителів області вакцинуватися проти COVID-19, адже це єдиний спосіб подолати пандемію та зберегти життя!

За даними інформаційно-аналітичної системи MedData, 94% нових хворих на COVID-19 впродовж минулого тижня — це ті, хто не отримав жодної дози антиковідної вакцини.