Фото без опису

 

 Сумна звістка пролетіла населеними пунктами Любарської територіальної громади. В перші хвилини війни, розпочатої російськими агресорами, 24 лютого о 5 год ранку на 40-му році життя загинув ЛІЩУК ВАСИЛЬ ВІКТОРОВИЧ – уродженець с. Привітів.

    Народився Василь Вікторович 18 січня 1983 р в селянській родині Віктора Борисовича та Галини Миколаївни Ліщуків. Серед чотирьох синів, яких виховали батьки,  він був другою дитиною в сім’ї.

    Після закінчення 9 класів Привітівської ЗОШ І-ІІІ ступенів став студентом Новочорторийського державного аграрного технікуму. У 2002 році був призваний до Збройних Сил України. Службу проходив у військових частинах Десни та Чугуєва. Після демобілізації працював в різних організаціях. Мав золоті руки та добре серце.

     У 2018 році прийняв рішення продовжити службу в Збройних Силах України. Був зарахований до військової частини, яка дислокувалась в Мирополі.

     У  2019 році перебував в зоні АТО.

     Висловлюємо щирі співчуття батькам Віктору Борисовичу, Галині Миколаївні, дружині Світлані Миколаївні, сину Богдану, донечці Даринці, братам та їх сім’ям, всій родині, односельчанам у великому, непоправному горі.

     Низький уклін Герою від теперішніх та майбутніх поколінь.Фото без опису