До уваги платників податків!!!

Бердичівське управління ГУ ДПС у Житомирській області  нагадує, що  20 вересня 2019 року (п’ятниця), останній день подання:

Лекція для учнів 11 класів Мотовилівської та Березівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Які особливості адміністративної та кримінальної відповідальністі неповнолітніх?  Які види покарань та заходи впливу застосовуються до неповнолітніх? Про це, 12 вересня, учням 11 класів Мотовилівської та Березівської ЗОШ І-ІІІ ступенів розповіли начальник відділу Любарське бюро правової допомоги Олена Зубко спільно з фахівцями Любарького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Тамарою Здебською та Любарської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості Іриною Уздівською.      Лекція відбулась в межах проекту “Я МАЮ ПРАВО!”.

До уваги платників податків!

Бердичівське управління ГУ ДПС у Житомирській області повідомляє, що Державною казначейською службою України на виконання пункту 3 Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018  №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (ІВАN) в Україні» здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту ІВАN (29 літерно-цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів.

Міністерство юстиції консультує в рамках проєкту «Я МАЮ ПРАВО!»: що таке булінг, як його розпізнати та як діяти сторонам конфлікту

У січні 2019 року вступили в силу норми закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», який визначає поняття булінгу.

Регуляторний акт

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що 09.09.2019 року в мережі інтернет на офіційному веб сайті Любарської селищної ради опубліковано проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу проектів рішень сесії Любарської селищної ради: "Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» Любарської селищної ради"

ЛЮБАРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ

Робочою групою на чолі з селищним головою Володимиром Герасимчуком було організовано робочі зустрічі із працівниками бюджетної сфери, підприємцями малого та середнього бізнесу торгівлі та землекористувачами у кожному населеному пункті всіх старостинських округів Любарської об’єднаної територіальної громади. В процесі роботи вивчались питання наповнення селищного бюджету, функціонування бюджетних установ, зокрема підготовки шкіл до нового навчального 2019-2020 років, проведення ремонтних робіт, підготовки до опалювального сезону.