Свято медичного працівника !

  Свято медичного працівника !

                      13 червня 2019 року в переддень свята медичного працівника в районному будинку культури Любарської селищної ради відбувся  святковий концерт.

Відкриття  дитячого майданчика

Відкриття дитячого майданчика

13 червня 2019 року за участю та за сприянням Народного депутата України Віктора  Йосиповича  Развадовського відбулося урочисте відкриття дитячого майданчика біля інклюзивно – ресурсного центру Любарської селищної  ради.

ЛЮБАРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІНФОРМУЄ ПРО СПЛАТУ  ПОДАТКІВ З  ДОХОДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

ЛЮБАРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІНФОРМУЄ ПРО СПЛАТУ ПОДАТКІВ З ДОХОДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

  На виконання  ст. 259, 265 Кодексу Законів «Про працю», ст.ст. 18, 34, 61, 73  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» доводимо до відома суб’єктів підприємницької діяльності про сплату  податку з доходів фізичних осіб (ПДФО).

Інклюзивно-ресурсний центр

Інклюзивно-ресурсний центр

Інклюзивно-ресурсний центр Любарської селищної ради отримав надзвичайний  дитячий майданчик .Варто зазначити, що це стало можливим за підтримки Народного депутата України Развадовського В.Й., за що колектив та діти щиро вдячні Віктору Йосиповичу.

Оголошення

Оголошення

13 червня 2019 року,   за сприянням народного депутата Віктора Развадовського, в районному  будинку культури  відбудеться святковий концерт, присвячений  до Дня медичного працівника. Початок  о 14:00 год.

Важливо знати

Важливо знати

В  українському  законодавстві міститься чимало актів, якими в різній мірі передбачено пільги для учасників бойових дій. Центральне місце серед нормативних актів у цій сфері займає Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Крім того вказане питання регулюється Законами України «Про поліпшення матеріального становища учасників бойових дій та інвалідів війни», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та іншими нормативними актами.

Таланти громади

Таланти громади

31травня та 01 червня 2019 року проходив всеукраїнський фестиваль  конкурс дитячої  творчості « Дивограй» в м. Андрушівка  Житомирської області.