Важливо знати

В  українському  законодавстві міститься чимало актів, якими в різній мірі передбачено пільги для учасників бойових дій. Центральне місце серед нормативних актів у цій сфері займає Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Крім того вказане питання регулюється Законами України «Про поліпшення матеріального становища учасників бойових дій та інвалідів війни», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та іншими нормативними актами.

Таланти громади

31травня та 01 червня 2019 року проходив всеукраїнський фестиваль  конкурс дитячої  творчості « Дивограй» в м. Андрушівка  Житомирської області.

Святкування Міжнародного дня захисту дітей у Любарській громаді

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Це і веселе свято для самих дітей, і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Інвестиції пріорітет роботи громади

Сьогодні у громадах необхідно створювати можливості для соціально-економічного розвитку. Одним з таких інструментів – підвищення інвестиційної привабливості за допомогою  проектів і програм.

Засідання виконавчого комітету

30 травня  2019 року відбулося  засідання  виконавчого комітету Любарської селищної ради. На засідання з’явилося 29 членів  виконавчого комітету.

Відкрита першість ДЮСШ

1 червня, в День захисту дітей, на стадіоні «Колос» було велелюдно. Уже третій рік поспіль тут відбувалися ігри відкритої першості КЗ «Любарська ДЮСШ Любарської селищної ради»  з середнього футболу серед юнаків 2005-2006 та 2007-2008 років народження до Дня захисту дітей за підтримки депутата обласної ради Сабадаша Ігоря Івановича. У цьому році до змагань долучилися і дівчата 2004-2005 р.н.

Змаганнях з футболу  ІХ туру

30 травня команда КЗ «Любарська ДЮСШ Любарської селищної ради» U-14 (тренер Біленький В.І.) взяла участь у змаганнях з футболу  ІХ туру Дитячо-юнацької Футбольної Ліги Житомирщини, які відбулися у м.Коростишеві.  З рахунком 2:2 завершився поєдинок з господарями поля.

Триває весняний призов на строкову військову службу

Згідно із Законом «Про військовий обов’язок і військову службу», кожен українець призовного віку, який іще не служив в армії, упродовж десяти днів після оголошення про черговий призов має добровільно прийти до військкомату. Про це щорічно нагадують у Генеральному штабі Збройних сил у зв’язку з початком в Україні  весняного та осіннього призову до війська.