Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку у рамках ініціативи ЄС EU4Business запрошує українські малі та середні підприємства сектору легкої промисловості зареєструватися на конкурсний відбір для участі у торговій місії до Держави Ізраїль, що відбудеться 15-17 березня  2020 року у с. Тель-Авів, за інформаційної підтримки Офісу з просування експорту України та Асоціації «Укрлегпром».

До уваги платників податків зборів та інших платників до бюджету

Управління Державної казначейської служби України у Любарському районі Житомирській області повідомляє, що з 01.01.2020 у Державній казначейській службі України (далі – Казначейство) введено в дію нові рахунки для зарахування до бюджетів податків, зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету (далі – рахунки за надходженнями), відкриті відповідно  до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203, та з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN.