Відбулася чергова XVIІ сесія Любарської селищної ради

Відбулася чергова XVIІ сесія Любарської селищної ради

25 червня 2019 року в залі засідань  відбулась XVII чергова  сесія VIII скликання  Любарської селищної ради  під головуванням  Герасимчука Володимира  Миколайовича. На засідання сесії прибуло 18 депутатів. На початку сесії селищний голова ознайомив всіх присутніх з порядком денним,  на який було винесено 25 питань.

Міжнародний проект «Захистимо пам`ять»

Міжнародний проект «Захистимо пам`ять»

У період німецької окупації на території сучасної України шляхом масових розстрілів було вбито понад мільйон єврейських дітей, жінок, чоловіків. Близько 2000 місць масових розстрілів розташовано по всій Україні. Два з них – на території Любарської селищної ради.

Конкурс

Конкурс

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ДОБІР КАНДИДАТУР ВІД ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У СФЕРІ КУЛЬТУРИ ДЛЯ ВКЛЮЧЕННЯ ДО СКЛАДУ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ДОБОРУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ „МУЗЕЙ ІСТОРІЇ ЛЮБАРСЬКОГО КРАЮ ЛЮБАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛЮБАРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ”

Чемпіонат України з боксу

Чемпіонат України з боксу

Те, що спортсмени, які тренуються у Залуцького Юрія Леонідовича у відділенні  боксу КЗ «Любарської  ДЮСШ Любарської селищної ради»,  показують гарні результати на змаганнях різного рівня, відомо всім. Тепер наші юні боксери піднялися на вищий щабель.

Сімнадцята  сесія восьмого скликання

Сімнадцята сесія восьмого скликання

 Повідомляємо Вас,  що 25 червня 2019 року  о 10.00 год в залі засідань районної ради вібудеться засідання  сімнадцятої позачергової сесії  восьмого скликання Любарської селищної ради.