Оголошення

З 20.05 по 26.05  буде припинено водопостачання на ділянці від Приватбанку до відділу освіти,  у зв'язку  з роботами по очищенню побутового  водогону від  ржавчини  та інших відкладень.

ПАТ "Житомиргаз" повідомляє про відключення газопостачання

Любарська дільниця ПАТ « Житомиргаз» повідомляє, що згідно із проведенням  ремонтних робіт, погоджених згідно плану зупинок ГРС на 2019 рік, Бердичівьким ЛВУМГ буде проведена повна зупинка ГРС « Березівка».

Оголошення

З 20.05 по 23.05  буде припинено водопостачання на ділянці від Приватбанку до відділу освіти,  у зв'язку  з роботами по очищенню побутового  водогону від  ржавчини  та інших відкладень.

Свято Вишиванки

16 травня, у третій четвер травня, українці традиційно відзначають День вишиванки – свято, покликане зберегти традиції і звичаї нашого народу.

Військова освіта в Україні та особливості прийому громадян на перший курс

Правила прийому затверджуються керівником ВВНЗ (ректором ВНЗ до складу якого входить ВНП ВНЗ) та погоджуються директором Департаменту військової освіти та науки Міністерства оборони України.