Сесія селищної ради

Повідомляємо Вас,  що 29 серпня 2019 року  о 10.00 год в залі засідань районної ради відбудеться засідання  двадцятої сесії   восьмого скликання Любарської селищної ради.

Сесія селищної ради

Повідомляємо Вас,  що 5 серпня 2019 року  о 10.00 год в залі засідань районної ради відбудеться засідання  дев'ятнадцятої позачергової сесії  восьмого скликання Любарської селищної ради.

Як проставити апостиль на документах, - роз’яснює Міністр юстиції

Доброго дня! Я – українка, але тривалий час мешкаю за кордоном. Щоб оформити дозвіл на проживання у цій країні, мені необхідно легалізувати деякі документи. Знайомі порадили звернутися до Мін’юсту. Розкажіть, будь ласка, як поставити апостиль на документах?

Громадські слухання с.Юрівка

Громадські слухання відбудуться 23.07.2019 об 11.00 в приміщенні Юрівського будинку культури за адресою: Житомирська область Любарський район с.Юрівка вул Гвардійців Кантемирівців. На тему - «Детального плану території земельної ділянки, передбаченої для реконструкції 2-х поверхової нежитлової будівлі дитячого садка під 8-ми квартирний житловий будинок по вул. Шкільна,17 в с. Юрівка Любарського району Житомирської області».