Акція  «ДОПОМОГА ПОРУЧ»

Щороку 1 жовтня ми відзначаємо Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, де вшановуємо громадян похилого віку, ветеранів війни та праці.

Події Голокосту про які кожного року згадують

Події Голокосту, про які кожного року згадують не лише українці, а й представники інших національностей, неабияк обізнані з цією болючою і кривавою частиною історії України, знаходять масштабне відлуння на Житомирщині. Певно тому  Бердичів став першим містом, адже нацисти безпощадно винищували невинних людей за приналежністю їх до єврейської національності, а кількість розстріляних чоловіків, жінок і дітей настільки велика, що навіть важко уявити, наскільки люди можуть бути жорстокими і підвладними ідеї.

Відділ культури та організаційно-масової роботи інформує

Відділ культури, туризму та організаційно-масової роботи Любарської селищної ради інформує, що у підпорядкуванні відділу знаходиться 54 установи галузі: школа мистецтв, РБК, ЦРБ, районна дитяча бібліотека, музей, кінотеатр, централізована бухгалтерія закладів культури, 14 СБК,11 СК, 22 сільські бібліотеки.

Відділ освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради інформує

Після створення відділу було приведено у порядок  нормативно-правову базу ЗДО, в тому числі: сесією селищної ради затверджено статути дошкільних закладів у новій редакції, виготовлено нові печатки, технічні паспорти на будівлі закладів, приведено до порядку колективні договори цих установ, трудові  книжки працівників.

Управління фінансів Любарської селищної ради інформує

Бюджет Любарської селищної ради за 6 місяців 2018р. виконаний на 114 відсотків, понад план надійшло 3.5 млн.. грн.., що дало змогу повністю забезпечити виплату захищених статей видатків та направити частину коштів на розвиток громади.

З Днем рятівника !

Щиро вітаємо рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника!