«16 днів проти насильства». Скажи насильству – НІ!

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Основними завданнями даної акції є:

Проекти ОБСЄ в Україні

22-24 листопада 2018 року в рамках проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Підтримка Міністерства соціальної політики в протидії гендерно-зумовленому насильству та (ре-)інтеграції населення, постраждалого від конфлікту» в м. Київ відбувся тренінг «Впровадження корекційних програм для кривдників, які вчиняють домашнє насильство».

Програма «U-LEAD з Європою» запрошує громадські організації подавати проекти, спрямовані на залучення молоді, жінок та людей з особливими потребами до розвитку громад

Програма «U-LEAD з Європою» прагне тісно співпрацювати з організаціями громадянського суспільства, які сприяють децентралізації на регіональному і місцевому рівнях та підтримують розвиток громад, та запрошує ГО подавати свої проектні пропозиції, щоб отримати фінансування своїх проектів.

Краудфандинг в ОТГ. Або як знайти кошти на реалізацію проекту?

На краудфандинговій платформі Na-Starte, який допомагає знайти кошти для фінансування стартапів, комерційних і суспільно-соціальних проектів, бізнес-ідей, громадська організація «Молодь обирає життя» збирає кошти на реалізацію проекту «Створення Арт-простору у селі Іванківці» у Семенівській ОТГ Житомирської області.

11 громад Житомирщини за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» покращать якість послуг у сфері управління відходами

Програма «U-LEAD з Європою» відібрала 11 громад на Житомирщині для впровадження пілотного проекту «Покращення якості послуг у сфері управління відходами на муніципальному рівні». Реалізація цього проекту передбачає:

Строки пред’явлення виконавчих документів

Строки пред’явлення виконавчих документів до виконання. Переривання строку давності пред’явлення виконавчого документа до виконання, поновлення пропущеного строку

Освітлення старостинських округів

Непересічна подія відбувається в Любарській об’єднаній громаді, а саме  розпочато активну реалізацію проекту освітлення села Коваленки Панасівського старостинського округу Любарського району.

«Їх розшукують Збройні Сили України»

Незважаючи на проведення цілеспрямованої роботи по попередженню випадків самовільних залишень військових частин або місць служби військовослужбовцями (далі СЗЧ), у 2018 році продовжують мати місце випадки ухилення від проходження військової служби військовослужбовцями.