Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Під головуванням селищного голови В.М. Герасимчука 30.01.2019 р. відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі селищної ради. На порядок денний комісії винесені наступні питання, а саме: взяття на соціальний квартирний облік дитини-сироти, надання дозволу на госпіталізацію в заклад охорони здоров'я неповнолітнього без згоди батька, про постановку на облік дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та інші звернення, заяви громадян.

Чотирьохстороння робоча зустріч

30.01.2019 року відбулася чотирьохстороння робоча зустріч між представниками Житомирського обласного центру для сім’ї, дітей та молоді в особі директора Г. В. Антіпової та заступника директора Л. В. Теребей, ЦСССДМ Любарської селищної ради в особі в. о. директора О. В. Кришталь, Любарської ОТГ в особі секретаря В.В. Янко та Відділу освіти, молоді та спорту в особі начальника відділу А. М. Осипенко.

Відбувся захід на тему:«Стан впровадження реформи децентралізації влади в Житомирській області»

22 січня 2019 року у Любарській районній філії Житомирського ОЦЗ відбувся захід для 25 безробітних осіб, які перебувають на обліку у районній філії на тему: «Стан впровадження реформи децентралізації влади в Житомирській області». Захід проводили секретар Любарської ОТГ Янко В.В. та радник з питань децентралізації  Житомирського центру  розвитку місцевого самоврядування Романович С.С.

Регуляторний акт

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що 23.01.2019 року в мережі інтернет на офіційному веб сайті Любарської селищної ради опубліковано проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу проектів рішень сесії Любарської селищної ради:

Любарщина відзначає ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

День Соборності – свято України, яке відзначаємо щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.

Булінг: як каратимуть агресорів

Верховна Рада ухвалила Закон щодо протидії булінгу, який передбачає накладення штрафів за цькування у закладах освіти.

Нарада по визначенню пріоритетів роботи об’єднаної територіальної громади на 2019-2020

Селищний голова В. М. Герасимчук  провів в сесійній залі засідання робочої групи по визначенню пріоритетів роботи об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 рр. В роботі приймали активну участь депутати селищної ради: Данілевич М. В., Дюдін О.О., Чепурний М. М., Шастун В. П., Бугира О. С., секретар ради Янко В.В., в.о. старости : Кузьмишина Ж. С., Катанаха Т. Б., Сушицька С. В., Франков А.Є., Чус О. В., Голюк М. А., Демусь Н. І., Демченко В.Л., Білоус Л. В., Осіпчук Г.М.. Варто відмітити конструктивність пропозицій членів виконавчого комітету селищної ради Марцуна О.М., Кришталь Н.В..