СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ В ЗСУ

Збройні Сили України надають своїм військовослужбовцям гідну зарплату. Залежно від посади, звання, терміну проходження служби, кваліфікації ця сума збільшується. Додаткові щомісячні премії виплачуються військовослужбовцям окремих видів (родів) військ: Високомобільних десантних військ, Сил спецоперацій, корабельному складу ВМС, артилерії, танкістам тощо.

Як перетворити відходи на доходи

12 грудня провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства Сідова Валентина Василівна відвідала підприємство «Кромберг енд Шуберт Житомир»- підприємство з 100 % іноземними інвестиціями, на якому виготовляють електричні бортові кабельні системи для автомобілів світового класу.

Перспективи до єднання сільських рад до Любарської  об’єднаної територіальної громади

12.12.2018р. відбулася спільна нарада  щодо перспектив до єднання сільських рад до Любарської  об’єднаної територіальної громади. В нараді взяли участь голова Любарської  ОТГ  В.М.Герасимчук , голова  Любарського РДА   К.Б. Чернецького,  голова  Любарської районної ради  І.П. Кучер,  секретар селищної ради,  заступники селищного голови,  в.о. старости,   начальники відділів селищної ради, сільські голови, та депутати селищної та сільських рад.

Зустріч із учнями Любарського професійного ліцею

В ході проведення Всеукраїнського тижня права службою у справах дітей Любарської селищної ради, 11.12.2018 року, спільно із сектором Любарської районної філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області, відбулась зустріч із учнями Любарського професійного ліцею.

Шановні платники єдиного соціального внеску

Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області звертається до суб’єктів господарювання та наголошує на своєчасній та повній сплаті соціальних внесків.

Що слід знати про африканську чуму свиней

Африканська чума свиней — гостропротікаюча контагіозна хвороба, яка характеризується лихоманкою, геморагічним запаленням внутрішніх органів та великою смертністю - до 100%.

Любарський РВК

06.12.2018 року у Любарському районному військовому комісаріаті з нагоди Дня Збройних Сил України, в присутності особового складу,  військовий комісар

Житомирська область окремі показники виконання місцевих бюджетів 45 ОТГ Житомирської області за 9 місяців 2018 року

За підсумками 9 місяців 2018 року середній показник надходжень власних доходів на 1-го мешканця по 45-ти ОТГ області збільшився на 924,2 грн (+63,5%) та склав 2 380,3 грн (у тому числі: по 32-х ОТГ, утворених у 2015-2016 роках цей показник зріс на 29,1% та становить 2 346,5 грн, а по 13-ти утворених у 2017 році – у 3 рази і становить 2 441,5 грн).

Семінар-тренінг

З 30 листопада по 2 грудня на базі Любарської гімназії №1 відбувся семінар-тренінг для заступників директорів з навчально-виховної роботи з проблем нової української школи, який провела методист інформаційно-методичного центру відділу освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради Циганович Галина Миколаївна. У роботі взяли участь педагоги усіх шкіл селищної ради та району.