Другий етап змагань з волейболу

23 грудня 2018 року сектором  молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради було організовано та проведено другий етап змагань з волейболу «Новорічні зустрічі». Цього разу змагалися команди дівчат 5-9 класів.

«Їх розшукують Збройні Сили України»

Попри свідоме й чесне виконання обов’язків військової служби абсолютною більшістю військовослужбовців у Збройних Силах України, на жаль, є випадки самовільного залишення військових частин чи місця служби.

СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ – СТАБІЛЬНІСТЬ ТА  НАДІЙНІСТЬ

СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ – СТАБІЛЬНІСТЬ ТА НАДІЙНІСТЬ

Військова служба за контрактом в Збройних силах України - це почесна місія громадянина по захисту своєї держави, її територіальної цілісності, своїх сімей та рідних, а також стабільність, надійність та впевненість у завтрашньому дні, що забезпечується шляхом:

На Любарщині засяяла Новорічна ялинка!!!

В День Святого Миколая на Любарщині відбулося офіційне відкриття новорічної ялинки. Усіх жителів нашої славної Любарщини привітав секретар ради Василь Володимирович Янко. Василь Володимирович побажав щоб рік прийдешній додав усім нам нових сил, приніс нові сподівання та втілення заповітного.