27 квітня 2018 року в залі засідань районної ради відбулась позачергова шоста сесія восьмого скликання Любарської селищної ради. На засіданні сесії були присутні  21 депутат селищної ради, начальники відділів та управлінь селищної ради, перший заступник голови районної державної адміністрації Лаврук О.І., в.о. старост селищної ради.

В ході сесії депутатами було розглянуто ряд питань. Зокрема питання  бюджету селищної ради, затвердження ряду програм та положень, затвердження проектів, реалізація яких запланована на 2018 рік за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури Любарської селищної ради, земельні питання та ін.

Окрім перерахованих питань депутатами обговорювались питання, які турбують не лише депутатський корпус селищної ради, а й усе населення нашого району – питання медицини. Володимир Ростиславович Вінічук повідомив присутніх про плани уряду,  щодо реформування медичної галузі.

Дюдін Олег Олександрович запропонував покращити роботу КП «Добробут» та посилити контроль за виплатою заробітної плати  окремими юридичними особами селищної ради та комунальними підприємствами.

В цілому робота сесії була продуктивною та насиченою. В результаті чого розглянуто та прийнято 42 питання.

З матеріали сесії можна ознайомитись на нашому сайті в розділі ДОКУМЕНТИ.