Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства

Дата: 10.12.2019 08:30

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» за ініціативи Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Любарської селищної ради спільно з Службою у справах дітей проведено інформаційно-виховний захід на тему: «Безпечна школа. Протидія булінгу».

Захід з елементами тренінгу відбувся в опорній Липненській ЗОШ І-ІІІ ступенів, під час якого учнів 8-11 класів ознайомлено із законодавством, що регулює сферу шкільного булінгу, а також з методами профілактики виникнення та подолання проявів булінгу в дитячому середовищі.

Всі учасники мали можливість поділитися своїми знаннями, брали активну участь у запропонованих вправах, метою яких було формування сприятливого соціально-психологічного клімату серед учнівської молоді.