Шкідливі звички вбивають нас!».

Дата: 12.12.2019 15:56

АЛКОГОЛЬ, КУРІННЯ І НАРКОТИКИ - це три особливо небезпечні види залежності, які повністю контролюють нашу свідомість і мислення, керуючи нашою поведінкою і діями. Ми знаємо шкоду і наслідки вживання алкоголю, наркотиків і тютюну, але тим не менше це не зупиняє нас, якщо виникло бажання, цікавість чи інтерес.

В умовах ускладнення життя, міжособистісних зв’язків і стосунків державний курс соціальної політики Україні передбачає пропаганду здорового способу життя, виховання здорового молодого покоління, якому жити і працювати в новій державі. Саме з цією метою спільно з лікарем-наркологом Манько В. В. 12.12.2019 року в КУ Любарський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 був проведений захід на тему: «Шкідливі звички вбивають нас!».

Школярі під час заходу виявляли неабияку активність і зацікавленість. По завершенню заходу дітям було роздано тематичні листівки.