Міжнародний день захисту дітей - це свято дитячої щирої радості та надії на прекрасне майбутнє!

Дата: 04.06.2021 13:39

Щорічно в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на прекрасне майбутнє. Піклування про підростаюче покоління – головний обов’язок батьків, суспільства та держави.

Традиційно Центр соціальних служб приймав активну участь у святкових заходах на центральній площі Любара. Для дітей, які брали участь у конкурсах, були закуплені сувеніри та солодощі. Також усі діти мали можливість безкоштовно отримати освіжаючі напої та фруктові соки.

Лунали привітання й для породіль КНП «Любарська лікарня», яким було вручено музикальні мобілі та комплекти для немовлят.

Також стало доброю традицією вітати в цей день діток з обмеженими можливостями. Фахівці ЦСС подарували їм іграшки та гарний настрій.

Свято пройшло яскраво, невимушено і цікаво. Принесло дітворі багато позитивних емоцій.

Бажаємо щасливого дитинства та ласкавої долі всім діточкам!!!

Центр соціальних служб

Любарської селищної ради