НА МАЙДАНЧИКУ ОФІЦІЙНОГО МЕДІАЦЕНТРУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОВА ВІДБУВСЯ БРИФІНГ В.О. НАЧАЛЬНИКА ГУ ДПС У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ

В.о. начальника ГУ ДПС у Житомирській області Теодозія Чернецька під час брифінгу на майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА розповіла про податкові відносини в умовах воєнного стану.

ЯК УБЕРЕГТИСЯ ВІД МОБІЛЬНОГО ШАХРАЙСТВА? ФІШИНГ. ПОПОВНЕННЯ РАХУНКУ. ОНЛАЙН-ШОПІНГ

Без мобільного телефону важко уявити сучасну людину. Мобільний телефон дозволяє, не виходячи з дому, зробити замовлення в онлайн-магазині, кафе, оплатити комунальні платежі, оформити соціальну допомогу, або замовити довідку тощо. Але, крім цього, телефон дає можливість шахраям ошукати громадян. Про те, які є види мобільних шахрайств та як себе від них уберегти: