15 травня - Міжнародний день сім’ї!!!

Це свято ще раз нагадує нам про близьких і рідних, яких треба цінувати, про важливість здорової і міцної родини, про людей, поруч з якими безпечно і комфортно, які допоможуть пережити негаразди, підтримують і дадуть пораду.

День Вишиванки

Відділ культури, туризму та організаційно-масової роботи Любарської селищної ради запрошує всіх бажаючих жителів Любарської ОТГ долучитись до онлайн-акції  «Історія моєї вишиванки».

Ситуація з COVID-19 на Житомирщині станом на 15 травня

На Житомирщині за минулу добу додалось 5 нових випадків захворювання на COVID-19 і усього від початку пандемії за результатами ПРЛ-досліджень коронавірусну інфекцію діагностовано у 538 жителів області. Водночас побороли хворобу вже 123 пацієнти, у 42-х з них відсутність вірусу підтверджено впродовж доби.

Житомирський обласний центр крові

У Житомирському обласному центрі крові закликають жителів області, навіть тих, хто перехворів на коронавірусну інфекцію, ставати донорами крові та її компонентів.

Аліменти: основні поняття, мінімальний та максимальний розміри

На сьогоднішній день одне з основних питань, з яким звертаються клієнти до бюро та до судів – це стягнення аліментів на утримання дитини. Що таке аліменти? Хто має право їх отримати? Який мінімальний гарантований та мінімальний рекомендований розміри аліментів? – роз'яснює  фахівець відділу Любарське бюро правової допомоги Олена Зубко.

Ситуація з COVID-19 на Житомирщині станом на 13 травня

За минулу добу станом на ранок 13 травня COVID-19 діагностовано у ще 5 жителів Житомирської області. Саме стільки нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію виявили фахівці державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» за результатами лабораторних досліджень.