Підтримка соціальної сфери

Значна  увага в нашій громаді приділяється соціальному обслуговуванню наших громадян . Для забезпечення підтримки цього напрямку в роботі громади була прийняті Програми «Забезпечення депутатської діяльності»  «Розвитку старостинських округів»які дали  можливість депутатам Любарської селищної ради та старостам підтримувати соціальні проекти .

Пріорітети роботи громади: Моя професія – соціальний працівник

На жаль, у нашому суспільстві панують неадекватні уявлення про специфіку і особливості професії соціального працівника. І ми  хочемо розповісти нашим читачам, що таке соціальна робота і чим займаються люди, які присвячують себе цій професії.

Оголошення

У зв’язку  з ремонтними роботами по очистці водогінної мережі та промивкою  її  гідрохлоридом, прохання до мешканців будинків  №26, №10, №12, №14 по вул. Незалежності  не використовувати воду для приготування їжі  на протязі  5-ти днів.

Сильно, красно, швидко!

Саме за такими пластунськими критеріями 22 травня відбувся перший тур І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Оголошення

З 20.05 по 26.05  буде припинено водопостачання на ділянці від Приватбанку до відділу освіти,  у зв'язку  з роботами по очищенню побутового  водогону від  ржавчини  та інших відкладень.

ПАТ "Житомиргаз" повідомляє про відключення газопостачання

Любарська дільниця ПАТ « Житомиргаз» повідомляє, що згідно із проведенням  ремонтних робіт, погоджених згідно плану зупинок ГРС на 2019 рік, Бердичівьким ЛВУМГ буде проведена повна зупинка ГРС « Березівка».