Липненський коператив отримає підтримку

ОДНОГОЛОСНО ЗА: обласна комісія  по наданню фінансової підтримки сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам підтримала наш проект по створенню молочного кооперативу на базі Липненського старостинського округу, а саме кооператив отримає  200 000 грн. з обласного бюджету на придбання обладнання.

«16 днів проти насильства». Скажи насильству – НІ!

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Основними завданнями даної акції є:

Проекти ОБСЄ в Україні

22-24 листопада 2018 року в рамках проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Підтримка Міністерства соціальної політики в протидії гендерно-зумовленому насильству та (ре-)інтеграції населення, постраждалого від конфлікту» в м. Київ відбувся тренінг «Впровадження корекційних програм для кривдників, які вчиняють домашнє насильство».

Програма «U-LEAD з Європою» запрошує громадські організації подавати проекти, спрямовані на залучення молоді, жінок та людей з особливими потребами до розвитку громад

Програма «U-LEAD з Європою» прагне тісно співпрацювати з організаціями громадянського суспільства, які сприяють децентралізації на регіональному і місцевому рівнях та підтримують розвиток громад, та запрошує ГО подавати свої проектні пропозиції, щоб отримати фінансування своїх проектів.

Краудфандинг в ОТГ. Або як знайти кошти на реалізацію проекту?

На краудфандинговій платформі Na-Starte, який допомагає знайти кошти для фінансування стартапів, комерційних і суспільно-соціальних проектів, бізнес-ідей, громадська організація «Молодь обирає життя» збирає кошти на реалізацію проекту «Створення Арт-простору у селі Іванківці» у Семенівській ОТГ Житомирської області.

11 громад Житомирщини за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» покращать якість послуг у сфері управління відходами

Програма «U-LEAD з Європою» відібрала 11 громад на Житомирщині для впровадження пілотного проекту «Покращення якості послуг у сфері управління відходами на муніципальному рівні». Реалізація цього проекту передбачає: