Роз’яснення терміну “громадське місце” в частині дотримання маскового режиму згідно з Постановою КМУ від 11.03.2020 №211

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про  запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Постанова №211) встановлено карантинний захід в частині заборони перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно.

Уряд затвердив вимоги щодо роботи агропродовольчих ринків

Уряд вніс зміни до постанови №211 від 11 березня 2020 року, якими впорядкував діяльність агропродовольчих ринків на період карантину. А Міністерство охорони здоров’я встановило перелік обов’язкових вимог, які повинні виконуватися при роботі агропродовольчих ринків.

"Відкритий ринок"- соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств

В Україні, як і в усьому світі, економічний розвиток громад напряму залежить від діяльності малого та середнього бізнесу, який сплачує податки у місцеві бюджети. Але нині, коли через карантин зачинені усі ринки, невеликі фермерські господарства та сімейні кооперативи не мають можливості збувати власну продукцію, а значить - отримувати прибутки і платити податки.

В Україні станом на 9.00 29 квітня

В Україні станом на 9.00 29 квітня зафіксовано 9тис. 866 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19, з них 250 летальних, 1103 пацієнти одужали. За минулу добу зафіксовано 456 нових випадків.

Кількість хворих на Житомирщині 9:00 год  29 квітня

Кількість хворих на Житомирщині 9:00 год 29 квітня

На Житомирщині за минулу добу 28 квітня зареєстровано 3 нові випадки захворювання на COVID-19, що підтверджено лабораторними дослідженнями. Як повідомили у державній установі «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України», всього станом на 9 годину 29 квітня в області інфікувалось коронавірусом 357 жителів.

До уваги платників податків!!!

Бердичівське управління ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що 30 квітня 2020 року (четверг), останній день сплати: · ПДВ за березень платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю · акцизного податку за березень · рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за березень · плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за березень · податку на доходи фізичних осіб з нарахованого, але не виплаченого доходу за березень · військового збору з нарахованого, але не виплаченого доходу за березень Бердичівське управління ГУ ДПС у Житомирській області

Кількість хворих в Україні

В Україні за минулу добу кількість хворих збільшилась на 401 пацієнта. Саме стільки нових випадків зафіксовано в регіонах країни станом на 9 годину 28 квітня. Усього наразі вже  9 тис. 410 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Кількість хворих на Житомирщині 9:00 год 27 квітня

На Житомирщині станом на 9 годину 27 квітня за добу зареєстровано 3 нові випадки захворювання на COVID-19, що підтверджено лабораторними дослідженнями. Усього наразі вже 351 інфікований коронавірусом житель області, з яких 10 вже одужало.