Виїзний прийом у Веселківському старостинському окрузі Любарської селищної ради

18 листопада 2020 р. начальник відділу "Любарське бюро правової допомоги" Зубко Олена Костянтинівна здійснила виїзний прийом громадян в Веселківському старостинському окрузі Любарської ОТГ. 2 Громадян, які прийшли на зустріч з фахівцем, цікавили такі питання: - Стягнення заборгованості по сплаті аліментів - Порядок отримання кадастрового номеру на земельну ділянку. Кожне питання розглянула та пояснила громадянам правовий механізм вирішення проблеми. Також проведено семінар з працівниками Веселківського старостинського округу Любарської ОТГ, під час якого доведено до присутніх Як приватизувати земельну ділянку? Деталі реалізації програми "Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство". Важливо! Передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах норм провадиться один раз по кожному виду використання (ч. 4 ст. 116 ЗКУ ). Це означає, що Ви маєте право отримати у приватну власність до шести земельних ділянок різного цільового призначення (згідно з переліком ст. 121 ЗКУ).

Остання  сесія Любарської селищної  ради

04.11.2020 під головуванням селищного головиВ.М.Герасимчукавідбулася остання  сесія Любарської селищної  ради даного скликання. Депутати у такому складі зібралися востаннє і цим завершили свою роботу у каденції.