Оголошення

З 20.05 по 23.05  буде припинено водопостачання на ділянці від Приватбанку до відділу освіти,  у зв'язку  з роботами по очищенню побутового  водогону від  ржавчини  та інших відкладень.

Свято Вишиванки

 16 травня, у третій четвер травня, українці традиційно відзначають День вишиванки – свято, покликане зберегти традиції і звичаї нашого народу.

Військова освіта в Україні та особливості прийому громадян на перший курс

Правила прийому затверджуються керівником ВВНЗ (ректором ВНЗ до складу якого входить ВНП ВНЗ) та погоджуються директором Департаменту військової освіти та науки Міністерства оборони України.

Конкурс малих грантів DREAMactions

Конкурс є відкритим та направлений на підтримку проектів перетворень територій об'єднаних територіальних громад (ОТГ).

Інформаційний семінар

Запрошуємо на два інформаційні семінари (організатори відшкодовують учасникам цих заходів витрати на проїзд у межах області, за наявності квитків). 1. «Європейський успіх малого та середнього бізнесу»

СОЦІАЛЬНО-ТРАНСПОРТНА СЛУЖБА ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДІТЕЙ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ІНШИХ МАЛОМОБІЛЬНИХ ГРУП

Метою діяльності соціально-транспортної служби є надання безкоштовних транспортних послуг для перевезення дітей та осіб з інвалідністю, які пересуваються на візках та інших мало мобільним групам населення Любарської селищної ради з захворюваннями опорно-рухового апарату, які пересуваються за допомогою милиць, ходунків.

Правила дорожнього руху

У Коваленківській школі з 6 по 12 травня проводився тиждень безпеки дорожнього руху. Для кращого сприйняття було показано відеоролик на тему «Дотримання правил дорожнього руху». Проведено бесіду  з учнями, акцентовано увагу на проблемах щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху.