ЛЮБАРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІНФОРМУЄ ПРО СПЛАТУ ПОДАТКІВ З ДОХОДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

  На виконання  ст. 259, 265 Кодексу Законів «Про працю», ст.ст. 18, 34, 61, 73  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» доводимо до відома суб’єктів підприємницької діяльності про сплату  податку з доходів фізичних осіб (ПДФО).

Інклюзивно-ресурсний центр

Інклюзивно-ресурсний центр Любарської селищної ради отримав надзвичайний  дитячий майданчик .Варто зазначити, що це стало можливим за підтримки Народного депутата України Развадовського В.Й., за що колектив та діти щиро вдячні Віктору Йосиповичу.

Оголошення

13 червня 2019 року,   за сприянням народного депутата Віктора Развадовського, в районному  будинку культури  відбудеться святковий концерт, присвячений  до Дня медичного працівника. Початок  о 14:00 год.

Важливо знати

В  українському  законодавстві міститься чимало актів, якими в різній мірі передбачено пільги для учасників бойових дій. Центральне місце серед нормативних актів у цій сфері займає Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Крім того вказане питання регулюється Законами України «Про поліпшення матеріального становища учасників бойових дій та інвалідів війни», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та іншими нормативними актами.

Таланти громади

31травня та 01 червня 2019 року проходив всеукраїнський фестиваль  конкурс дитячої  творчості « Дивограй» в м. Андрушівка  Житомирської області.

Святкування Міжнародного дня захисту дітей у Любарській громаді

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Це і веселе свято для самих дітей, і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Інвестиції пріорітет роботи громади

Сьогодні у громадах необхідно створювати можливості для соціально-економічного розвитку. Одним з таких інструментів – підвищення інвестиційної привабливості за допомогою  проектів і програм.

Засідання виконавчого комітету

30 травня  2019 року відбулося  засідання  виконавчого комітету Любарської селищної ради. На засідання з’явилося 29 членів  виконавчого комітету.