Чемпіонат України з боксу

Те, що спортсмени, які тренуються у Залуцького Юрія Леонідовича у відділенні  боксу КЗ «Любарської  ДЮСШ Любарської селищної ради»,  показують гарні результати на змаганнях різного рівня, відомо всім. Тепер наші юні боксери піднялися на вищий щабель.

Сімнадцята  сесія восьмого скликання

Сімнадцята сесія восьмого скликання

Повідомляємо Вас,  що 25 червня 2019 року  о 10.00 год в залі засідань районної ради вібудеться засідання  сімнадцятої позачергової сесії  восьмого скликання Любарської селищної ради.

Свято медичного працівника !

13 червня 2019 року в переддень свята медичного працівника в районному будинку культури Любарської селищної ради відбувся  святковий концерт.

Відкриття  дитячого майданчика

Відкриття дитячого майданчика

13 червня 2019 року за участю та за сприянням Народного депутата України Віктора  Йосиповича  Развадовського відбулося урочисте відкриття дитячого майданчика біля інклюзивно – ресурсного центру Любарської селищної  ради.

ЛЮБАРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІНФОРМУЄ ПРО СПЛАТУ  ПОДАТКІВ З  ДОХОДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

ЛЮБАРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІНФОРМУЄ ПРО СПЛАТУ ПОДАТКІВ З ДОХОДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

На виконання  ст. 259, 265 Кодексу Законів «Про працю», ст.ст. 18, 34, 61, 73  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» доводимо до відома суб’єктів підприємницької діяльності про сплату  податку з доходів фізичних осіб (ПДФО).

Інклюзивно-ресурсний центр

Інклюзивно-ресурсний центр Любарської селищної ради отримав надзвичайний  дитячий майданчик .Варто зазначити, що це стало можливим за підтримки Народного депутата України Развадовського В.Й., за що колектив та діти щиро вдячні Віктору Йосиповичу.