Відбулась перша  відправка  призовників  на строкову військову службу

22 квітня 2019 року у Любарському районному військовому  комісаріаті під керівництвом  військового  комісара, підполковника  Андрія Гонишнюка та заступника військового  комісара - начальника відділення комплектування, лейтенанта Романа Абрамчука  відбулась перша  відправка  призовників  на строкову військову службу. Молоде  поповнення з Любарщини  проходитиме службу у Збройних Силах України.

Футбольний поєдинок відбувся

20 квітня відбулися перші матчі 1/8 фіналу розіграшу Кубку Житомирської  області з футболу «Пам’яті Героїв  Небесної Сотні» 2019 року.

Відбулися змагання з воєнізованого кросу

18 квітня  2019 року в опорній Липненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулися змагання з воєнізованого кросу серед старшокласників Любарщини, приурочені вшануванню пам’яті загиблого воїна-афганця Володимира Бойка, організовані  Товариством сприяння обороні України спільно з відділом освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради, відділом освіти і культури Любарської РДА, відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Любарської РДА та Любарською районною спілкою «Воїнів Афганістану».

Ускладнення ситуації з пожежами в екосистемах області

На території України спостерігається підвищення температурних показників та незначна кількість опадів. За таких умов можливе виникнення пожеж у природних екосистемах. Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та, в першу чергу, навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісові насадження. Найчастіше пожежі у природних екосистемах виникають у результаті людської недбалості та неуважності. Особливо збільшується кількість такого роду пожеж у весняно-літній період. Співробітники Служби порятунку нагадують людям про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави та сміття.

Екологічний місячник

Учні Великодеревичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів в рамках проведення екологічного місячника взяли участь у акції "Краса шкільного подвір'я". На території школи посаджено зелені насадження - туї.

До уваги платників податків!

 Бердичівське управління ГУ ДФС у Житомирській області повідомляє, що з 02.05.2019 року функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ.

День відкритих дверей в Липненському опорному ЗЗСО

16 квітня двері опорного ЛипненськогоЗЗСО гостинно відкрилися для учнів, батьків та вчителів Горопаївської філії. У День відкритих дверей гості мали змогу ближче познайомитися із навчальним закладом, з його учнівським та педагогічним колективом.