З 22 червня в Україні діють нові правила карантину

Набрали чинності зміни, які Кабінет Міністрів України вніс до постанови «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Правила поведінки на воді для дітей

Літо — прекрасна пора, коли стовпчики термометрів показують понад 25 градусів. Вода в річках, озерах, водоймах і морі  поступово прогрівається і відкривається пляжний сезон. А це означає, що не буде зайвим ще раз обговорити всі правила поведінки на воді для дітей, адже саме вони найчастіше наражаються на небезпеку.

Ситуація з COVID-19 в Україні станом на 22 червня

У Житомирській області за минулу добу виявлено 13 нових випадків захворювання на COVID-19. Усього в області від початку епідемії захворіло на коронавірусну інфекцію 1 тис. 270 жителів області.

Шановні жителі селища Любар та села Громада!

Порушення правил добросусідства при користуванні землею

добросусідства Зміст добросусідства полягає в тому, що сусіди повинні обирати такі способи використання земельних ділянок, при яких власники суміжних ділянок зазнають найменше незручностей. Такими незручностями можуть бути: