Штучні чи живі!

Під час святкування Великодня та проведення  Провідної Неділі, дотримуймося правил карантину, передбачених нашою державою.

Важлива інформація

Для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд запроваджує в Україні більш жорсткі обмежувальні заходи. На позачерговому засіданні 2 квітня Кабінет Міністрів України ухвалив нову доопрацьовану редакцію постанови «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Любарський центр первинної медико-санітарної допомоги

КНП «Любарський центр первинної медико-санітарної допомоги» Любарської селищної ради Житомирської області відкрито рахунок для благодійних внесків: закупівля засобів індивідуального захисту для медпрацівників та пацієнтів, дезинфікуючих засобів, виробів медичного призначення

Оголошення

03.04.2020 року КП «Добробут»  з метою запобігання поширення коронавірусу  COVID-19  будуть  проводити  дезінфекцію  під’їздів  багатоповерхових будинків.