Ситуація з COVID-19 на Житомирщині станом на 18 червня

Минулої доби на Житомирщині зареєстровано 46 нових випадків захворювання коронавірусом, що підтверджено лабораторними  дослідженнями. Найбільший показник захворюваності знову у Житомирі та Житомирському районі – 11 та 8 випадків за добу відповідно.

Ситуація з COVID-19 на Житомирщині станом на 17 червня

Шановні жителі Любарської селищної ради

У зв’язку з проведенням у 2020-му році Всеукраїнського перепису населення, виконавчий комітет Любарської селищної ради звертається з проханням подбати про встановлення на фасадах житлових будинків адресних табличок з номером та назвою вулиці чи провулку.

Адресна допомога

Адресна допомога у вигляді продуктових наборів надається для сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах та залишилися на період карантину без основного доходу.

Служба у справах дітей

Традиційно у Міжнародний день захисту дітей, служба у справах дітей Житомирської обласної райдержадміністрації, вітає найбільш незахищені категорії дітей, а саме: дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та дітей, учасників АТО. Не залишились осторонь привітань і цьогоріч. Службою у справах дітей Житомирської обласної райдержадміністрації, за підтримки голови Житомирської обласної державної адміністрації – Віталія Бунечка, було надано подарунки для десятьох дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах Любарської об’єднаної територіальної громади, подарувавши дітям приємні емоції, а нам – дитячі усмішки!