Оголошення

31.03.2020р. по 04.04.2020р. у зв’язку з проведенням ремонтних робіт   водомережі в селі Новий Любар буде відключено водопостачання.

Що дозволено, а що заборонено до 24 квітня – постанова Уряду № 239

Уряд вніс зміни до деяких своїх актів, ухвалених раніше щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Відповідну постанову прийнято 25 березня 2020 р. № 239.

ПРИНЦИПИ БІОЗАХИСТУ

Робота підприємств та господарств в умовах жорсткого карантину презентація...https://rada.info/upload/users_files/04345664/c0080436a4726cf826ce662c5abc6f31.pptx

Рекомендації щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID-19 в закладах громадського харчування та продовольчої торгівлі

Поширення випадків нової коронавірусної інфекції (COVID-19) в країнах Європейського союзу та країнах, що ділять спільний державний кордон з Україною, потребують підвищення рівня обізнаності, посилення та проведення додаткових профілактичних заходів в закладах громадського харчування та продовольчої торгівлі на всій території країни.

Любарський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області повідомляє

11 березня, Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Система БПД призупиняє прийом громадян і надає правову допомогу дистанційно

З 23 березня 2020 року і до завершення карантину система безоплатної правової допомоги призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги. У цей період система БПД надаватиме правові послуги дистанційно. Ці заходи передбачені наказом Координаційного центру з надання правової допомоги від 20 березня №128-аг «Про організацію роботи з громадянами на період карантину».