ОЗДОРОВЛЕННЯ - 2020

У  зв’язку з наближенням сезону оздоровлення-2020 відділ освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради повідомляє,  про необхідність написання заяв на оздоровлення дітей віком від 6 до 18 років за рахунок коштів місцевого бюджету.

Оголошення

УВАГА!!! ТЕРМІНОВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО обмежувальних заходів у зв’язку із запровадженим карантином в Україні з 12 березня по 3 квітня.

Карантин

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації від 11 березня 2020 року  № 183 « Про призупинення освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної  (професійно-технічної), фахової передвищої,  вищої та обласному інституту післядипломної педагогічної освіти»  та з метою запобігання виникнення надзвичайної ситуації регіонального рівня внаслідок ймовірного поширення гострого респіраторного захворювання, спричиненого корона вірусом (COVID-19), враховуючи погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації по захворюваності на корона вірус, з метою профілактики поширення корона вірусу:

Про  обмеження проведення масових  заходів на території Любарської селищної ради

Про обмеження проведення масових заходів на території Любарської селищної ради

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання протоколу від 04.03.2020 №2 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Житомирської обласної державної адміністрації та з метою запобігання виникнення надзвичайної ситуації регіонального рівня внаслідок ймовірного поширення гострого респіраторного захворювання, спричиненого корона вірусом (COVID-19), враховуючи погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації по захворюваності на корона вірус, з метою профілактики поширення корона вірусу:

Ліга друзів

18 січня на майданчику зі штучним покриттям КЗ «Любарська ДЮСШ» стартував Перший відкритий чемпіонат з міні-футболу "Ліга друзів", організований за ініціативи президента ФК «Технофон» Олександра Мисечка та відділу освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради. Для участі у чемпіонаті подали заявки вісім команд: