Семінар з нагоди Дня  охорони праці

24 квітня 2019 року в залі засідань Любарської районної ради відбувся семінар з нагоди Дня  охорони праці в Україні  на тему: «Безпечне та здорове майбутнє праці». В проведені семінару взяли участь представники Чуднівського відділення  управління виконавчої  дирекції Фонду соціального страхування України в Житомирській області, Любарської селищної ради, Любарської РДА, Любарської районної ради, керівники та посадові особи, відповідальні за охорону праці суб’єктів господарювання району, керівники профспілкових організацій.

Поповнення на строкову військову службу

24 квітня 2019 року у Любарському районному військовому комісаріаті під керівництвом військового комісара,  підполковника Андрія Гонишнюка, за участі заступника  військового комісара-начальника відділення комплектування Романа Абрамчука, представників особового складу, рідних та близьких відбулась чергова відправка молодого поповнення на строкову військову службу. Вісім юнаків з Любарщини проходитимуть службу у лавах Збройних Сил України, Національної Гвардії та  Державної прикордонної служби України.

Відкриття майданчика

На 25  квітня 2019 року на стадіоні «Колос» заплановано відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.

День відкритих дверей у Мотовилівській ЗОШ І-ІІІ ст

22 квітня 2019 року у Мотовилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.М.Мороза  з ініціативи відділу освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради був проведений День відкритих дверей для учнів та батьків із сусідніх сіл Семенівки, Великої Волиці та Малого Браталова.

Акцизний податок

Одним з бюджетоформуючих податків місцевих бюджетів є акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (алкогольні напої та тютюнові вироби).  Звертаємось до всіх жителів нашої громади:

Розклад руху автобусів

Розклад руху автобусів приміського та міжміського сполучення  можна ознайомитись за