Наповнення селищного бюджету – запорука ефективного розвитк  нашої громади

Наповнення селищного бюджету – запорука ефективного розвитк нашої громади

Любарська ОТГ – це велика соціально-економічна система, яка потребує постійного розвитку, удосконалення, вирішення цілої низки проблем. Апарат селищної ради, депутатський корпус та члени виконавчого комітету зобов’язані  забезпечити належний рівень надання послуг, зокрема, у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства.

Дорогі земляки!

28 червня 1996 року була прийнята сучасна Конституція України.

Реконструкція каналізаційної насосної станції

Проблема реконструкції існуючої каналізаційної насосної станції  №2 на території Любарської центральної районної лікарні постала не сьогодні. Даний , надзвичайно  важливий об’єкт забезпечення безперебійного функціонування ЦРЛ  перебував в  аварійному   стані ,  що несло загрозу роботі Любарської центральної районної лікарні .