Вічна слава переможцям

Багато часу минуло від величного травня 1945, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

Відкритий  турнір з боксу «Молодь північного краю»

19-20 квітня  2019 року в місті  Коростень  відбувся  відкритий  турнір з боксу  на кубок «Молодь північного краю», в якому приймали участь чотири області:  Хмельницька, Житомирська, Вінницька, Київська та місто Київ. Від Любарського КЗ ДЮСШ приймали участь шість спортсменів, які гідно представили Любарську громаду та посіли такі місця:

Відкриття нового міні-футбольного поля зі штучним покриттям

Гарна подія відбулась 25 квітня у нашій громаді – офіційне відкриття нового міні-футбольного поля зі штучним покриттям. Сучасний міні-стадіон облаштували на території КЗ «Любарська ДЮСШ Любарської селищної ради».