30 вересня – День Усиновлення!

Вже третій рік поспіль працівники служби у справах дітей Любарської селищної ради мають нагоду висловити слова вдячності, пошани та поваги людям, які не дозволили дітям – сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування залишитися без родинного затишку, міцних, теплих обіймів та батьківської любові. Так, щорічно в Україні, в останній день вересня відзначається особливий день – День Усиновлення! І не дивлячись на те, що цьогоріч, у зв’язку із пандемією коронавірусної хвороби (COVID-19), ми не змогли зібрати всіх разом, проте це не завадило нам побажати добробуту, сили, натхнення, благополуччя та вручити подарунки людям, які взяли на виховання дітей, і вкотре наголосити їм про те, що вони роблять гарну справу.

Служба у справах дітей Любарської селищної ради

Служба у справах дітей Любарської селищної ради висловлює слова вдячності  ГО «Місія Відродження» в особі Руслана Бурячка, за відгук, оперативність та допомогу сім’ям, діти яких повернулися із інтернатних закладів та перебувають у складних життєвих обставинах, у забезпеченні їх продуктовими наборами.

Профілактика продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім

Проблема вживання алкоголю серед молоді на сьогодні є дуже актуальною, тому з метою профілактики пияцтва, наркоманії, тютюнопаління та інших негативних явищ у молодіжному середовищі, виявлення та документування фактів незаконного продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів підліткам, а також вживання ними цих речовин, службою у справах дітей Любарської селищної ради на території Березівського старостинського округу проведено профілактичний рейд, в ході яких дітей у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння не виявлено.

ПОШУК КАНДИДАТІВ У ПАТРОНАТНІ ВИХОВАТЕЛІ ТРИВАЄ

Згідно Конвенції ООН про права дитини держава повинна забезпечувати захист дитини, яка позбавлена сім'ї, надаючи відповідну альтернативу сімейному піклуванню. Однією з форм тимчасового влаштування, яка здійснює такий захист, є патронатна родина.

Захід служби у справах дітей селищної ради для учнів Березівської ЗОШ I-III ступенів а тему: «Відповідальність дітей перед законом»

На виконання рішення виконавчого комітету Любарської селищної ради від 17.12.2019 р. № 230 «Про організацію та проведення на території Любарської селищної ради заходів із популяризації здорового способу життя під гаслом «Відповідальність починається з мене» у 2020 році» спеціалістами служби у справах дітей селищної ради, згідно затвердженого графіку, здійснений виїзд до Березівського старостинського округу.

Планове обстеження сімей з метою попередження нещасних випадків серед дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах

          07.02.2020 року спеціалістами служби у справах дітей Любарської селищної ради, працівниками ДПРЧ 24 смт. Любар у с. Липне, Любарського району, Житомирської області було здійснено обстеження сімей, які виховують дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Робочий візит служби у правах дітей Любарської селищної ради до Привітівського старостинського округу

          29.01.2020 року спеціалістами служби у справах дітей Любарської селищної ради у с. Привітів, Любарського району, Житомирської області було здійснено обстеження житла соціального призначення для осіб, із числа дітей, позбавлених батьківського піклування, з метою контролю стану проживання та користування вищезазначеним будинком.